Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Považská Bystrica

Letná fotografická súťaž FotoROZKVET 2018Vytlačiť
 

logo_fotoROZKVET2018.jpg

 

Výbor mestskej časti Rozkvet a PX Centrum Považská Bystrica vyhlasujú 18. ročník letnej fotografickej súťaže FotoROZKVET 2018. S príchodom leta prichádza ponuka na tradičnú súťažnú prehliadku fotografií skúsených i začínajúcich autorov. Motívom súťaže je zachytiť na fotografiách nevšedné pohľady, okamihy a atmosféru sídliska, mesta a regiónu, ale aj momenty zo života, nálad, radostí a starostí ľudí a prezentovať ich na výstave fotografií. Súťaž je určená predovšetkým obyvateľom sídliska, ale zúčastniť sa jej môže každý obyvateľ mesta, ktorý dodrží podmienky súťaže. Tento rok vyhlasujeme súťaž v nasledovných témach:

 

  1. Krásy (Horného) Považia (obrázky z regiónu očami jeho obyvateľov)
  2. Niečo sa tu deje ... (momentky zo života mesta a sídliska)
  3. Kade-tade/Letom-svetom (videli sme, zažili sme na potulkách svetom)
     

Fotografická súťaž začína 1. júna 2018 zverejnením súťažných podmienok a tém. Do všetkých súťažných tém je možné prihlásiť tradičné klasické fotografie na fotografickom papieri alebo digitálne snímky vo formáte JPG. Klasické fotografie minimálneho odporúčaného formátu 13x18 cm označené na zadnej strane menom autora, adresou, e-mailovou adresou a kontaktným telefónnym číslom doručte alebo posielajte najneskôr do 31. júla 2018 na adresu: Ing. Juraj Pekár, Rozkvet 2033/71, 017 01 Považská Bystrica alebo doručte do redakcie PB noviniek, Mestský úrad, Centrum 2/3. Digitálne fotografické snímky v elektronickom formáte posielajte doplnené uvedenými údajmi e-mailom na adresy uvedené v súťažných podmienkach. Podrobné podmienky fotografickej súťaže sú zverejnené na internetovej stránke mesta www.povazska-bystrica.sk, v záložke Samospráva/Výbory v mestských častiach/VMČ Rozkvet. Najlepšie fotografie budú ocenené a vystavené na výstave v priestoroch Súkromnej základnej školy DSA na sídlisku Rozkvet v mesiaci august počas konania Helenských hodových slávností a neskôr vo výstavných priestoroch kina Mier. Tešíme sa na Vašu účasť a zaujímavé súťažné fotografie!

 

VMČ Rozkvet

 

Letna_fotograficka_sutaz_fotoROZKVET_2018_-_letak.jpg

 

Fotografie ocenené v minulom ročníku:

Peter Savko_Kalvária.JPGMikuláš Illéš_Hody.JPGMichal  Ďuriš_Mount Cook.jpgLukáš Slamka_Pohľad na Spišský hrad.jpgJakub Kadurík_Wupa.jpg

 


 
 

dnes je: 24.3.2019

meniny má: Gabriel

... a nechajte sa elektronickou poštou informovať o novinkách na našej web stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

38945737

Úvodná stránka