Prechod na navigáciu Hlavné menu
Považská Bystrica

Letná fotografická súťaž FotoROZKVET 2017Vytlačiť
 

logo_fotorozkvet.jpg

17. ročník letnej fotografickej súťaže na sídlisku Rozkvet

 

Výbor mestskej časti Rozkvet a PX Centrum Považská Bystrica vyhlasujú 17. ročník letnej fotografickej súťaže FotoROZKVET 2017. S príchodom leta opätovne prichádza aj ponuka na súťažnú prehliadku fotografií skúsených i začínajúcich autorov. Motívom súťaže je zachytiť na fotografiách nevšedné pohľady, okamihy a atmosféru sídliska a mesta, ale aj momenty zo života, nálad, radostí a starostí jeho obyvateľov a prezentovať ich na výstave fotografií. Súťaž je určená predovšetkým obyvateľom sídliska, ale zúčastniť sa jej môže každý obyvateľ mesta, ktorý dodrží podmienky súťaže. Tento rok vyhlasujeme súťaž v nasledovných témach:

 

  1. Sídliskový príbeh (život a dianie na mestskom sídlisku zachytené objektívom fotoaparátu)
  2. Môj najkrajší cestovateľský zážitok (obrazové dojmy z poznávania Slovenska a sveta)
  3. Niečo z archívu ... (... to najlepšie z archívu, čo by mali vidieť aj iní ..., voľná téma)

 

Fotografická súťaž začína 1. júna 2017 zverejnením súťažných podmienok a tém. Do všetkých súťažných tém je možné prihlásiť tradičné klasické fotografie na fotografickom papieri alebo digitálne snímky vo formáte JPG. Klasické fotografie minimálneho odporúčaného formátu 13x18 cm označené na zadnej strane menom autora, adresou, e-mailovou adresou a kontaktným telefónnym číslom doručte alebo posielajte najneskôr do 31. júla 2017 na adresu: Ing. Juraj Pekár, Rozkvet 2033/71, 017 01 Považská Bystrica alebo doručte do redakcie PB noviniek, Mestský úrad, Centrum 2/3. Digitálne fotografické snímky v elektronickom formáte posielajte doplnené uvedenými údajmi e-mailom na adresy uvedené v súťažných podmienkach. Podrobné podmienky fotografickej súťaže sú zverejnené na internetovej stránke mesta www.povazska-bystrica.sk, v záložke Samospráva/Výbory v mestských častiach/VMČ Rozkvet. Najlepšie fotografie budú ocenené a vystavené na výstave v priestoroch Súkromnej základnej školy DSA, Rozkvet 2047 na sídlisku v auguste počas konania Helenských hodových slávností a neskôr vo výstavných priestoroch kina Mier. Tešíme sa na Vašu účasť a zaujímavé súťažné fotografie!

 

VMČ Rozkvet

 

FOTOROZKVET2017 - leták

 

Fotografie ocenené v minulom ročníku:

 

J. Harvánek_Práca ľudských rúk.jpgJ. Harvánek_V lone prírody.jpgK. Šimečíková_Pohovka pod vysokým napätím.jpgK. Šimečíková_Vyfarbená krajina.jpgL. Slamka_Most pýšiaci sa nad mestom.jpgM. Dvorščíková_ako v minulosti._.jpgM. Klein_Kľak.jpgM. Kolník_Kŕmenie holubov.jpgMgr. J. Kotačka_Hrad.jpgMgr. J. Kotačka_tv.jpgMgr. M. Kotačková_Metro.jpgN. Deáková_World Wild Web.jpgN. Findrová_Človek pred objektívom.jpgP. Savko_Slniečka.jpg


 
 

dnes je: 19.6.2018

meniny má: Alfréd

... a nechajte sa elektronickou poštou informovať o novinkách na našej web stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

34792421

Úvodná stránka