Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Považská Bystrica

Informácie o voľných pracovných miestach

   V súvislosti s prijatím zákona č. 390/2011 Z.z. , ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 317/2009 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony s účinnosťou od 1.1.2012 vznikla povinnosť zamestnávateľa a zriaďovateľa informovať o voľných pracovných miestach pedagogických a odborných zamestnancov v školách a školských zariadeniach.


 

Voľné pracovné miesta

Základná škola Dominika Tatarku v Plevníku-Drienovom prijme do pracovného pomeru učiteľa/učiteľku 2. stupňa ZŠ s aprobáciou matematika - geografia alebo matematika - výchova (rôzna) s predpokladaným nástupom od 1.9.2019.

Požiadavky: Splnenie kvalifikačných predpokladov, bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, dobrý vzťah k deťom, pozitívny prístup k práci, ochota a flexibilita.

Mzda: Pedagogický zamestnanec sa zaraďuje do platovej triedy podľa získaného kariérového stupňa. Zaraďovanie pedagogického  zamestnanca do kariérového  stupňa ustanovuje § 27 zákona č. 317/2009 Z. z.
 
Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom, dokladmi o vzdelaní a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu:
Základná škola Dominika Tatarku, Plevník-Drienové 284, 018 26 Plevník-Drienové


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

... a nechajte sa elektronickou poštou informovať o novinkách na našej web stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

40175943

Úvodná stránka